Grzejnik T19 na wifi

Kaloryfer z konwektorem elektryczny T19 to innowacyjna seria uniwersalnych grzejników na prąd z opcją bezprzewodowego sterowania przez internet. Udostępniona na telefony aplikacja umożliwia także programowanie zmian temperatur w okresie 7-dniowym. Kaloryfery z owej kolekcji dostępne są z grzałkami o niskiej temperaturze nagrzania o mocy 1000, 1500 i 2000W, za pomocą tego da się dopasować odpowiedni grzejnik do gabarytów lokalu i jego zapotrzebowania na energię cieplną. Sterownie pozwala na nastawienie wydajności grzejnej na 50 lub 100% użycia. W związku z powyższym kaloryfer nie zawsze musi działać na najwyższej wydajności grzewczej.T19 posiadają klasę szczelności IP24, zatem da się je bezpiecznie użytkować w pomieszczeniu kąpielowym i pomieszczeniu kuchennym. Kaloryfery elektryczne z owej serii wytwarzane są z falowanej blachy ze stali obleczonej zabezpieczeniem antykorozyjnym i polakierowane odpornym na wysokie temperatury. Elektroniczny termostat posiada czujnik uchylenia okna, który odłączy grzejnik samoczynnie, gdy przewietrzamy lokal. W komplecie z grzejnikiem jest komplet uchwytów na ścianie oraz nóżki do postawienia grzejnika.

Najważniejsze informacje:

1. Programowalny sterownik z programowaniem siedmiodniowym i funkcją bezprzewodowego regulowania przez komputer za pomocą bezpłatnej aplikacji Tuya Smart.

2. Antykorozyjna obudowa wyprodukowana w klasie odporności IP24 umożliwiająca montaż w pomieszczeniu kuchennym i pomieszczeniu kąpielowym.

3. Samoczynny odłącznik bezpieczeństwa zabezpieczający przed przegrzaniem.

4. Montaż na nóżkach lub ścienne.

5. Wmontowany sensor otwartego okna.

6. Zasilanie 230V.

7. Kabel zasilający 1,5m zakończony wtyczką.

Zabezpieczenie wytwórcy 2 lata na kaloryfer, 5 lat na element grzejny.