RegulatorTermostat} temperatury Elektra OWD5 WIFI dotykowy z funkcją adaptacji

Programator ELEKTRA OWD5 WIFI wiąże w sobie plusy zaawansowanego termostatu elektronicznego z funkcją bezprzewodowego programowania przez internet.Pozwala na sterowanie ogrzewaniem: podłogowym elektrycznym, podłogowym wodnym, grzejnikami na prąd, kaloryferami do instacji wodnej. Zawiera dotykowy wyświetlacz o wielkości dwóch cali. Głównym walorem jest kolorowy, panel dotykowy i zdalne programowanie za pomocą smartfonów. Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI daje możliwość ustawień temperatury w cyklu 24 – godzinnym oraz tygodniowym. Regulator uczy się bezwładności cieplnej podłoża i rozpoznaje, kiedy należy uruchomić albo zastopować ogrzewanie, by osiągnąć zadaną temperaturę o określonej porze dnia. Układ Programowania obejmuje 6 trybów w czasie dnia. Istnieje możliwość ustawienia do wybranego trybu osobnej temperatury.
To co najważniejsze:
-wysoka dokładność uzyskanej temperatury,
-funkcja adaptacyjna – zapamiętywanie bezwładności instalacji ogrzewania i wnętrza – dzięki temu potrafi odpowiednio wcześnie włączyć grzanie, by uzyskać ustawioną temperaturę o wyznaczonej porze,
– zdalne programowanie przez internet – zdalna weryfikacja i możliwość zmian temperatury niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz – trzeba jedynie zainstalować aplikację na telefon lub tablet – można sterować nawet kilkoma regulatorami z jednej aplikacji.
-pełna eksploatacja po polsku
Termostat temperatury Elektra OWD5 WIFI oferowany jest z czujnikiem temperatury powietrza i przewodowym czujnikiem podłogi. Modułowa obudowa umożliwia umieszczenie w ramkach innych wytwórców, na przykład w celu integracji z włącznikami oświetlenia. Rozmiar: 82 mm x 82 mm x 40 mm. Obsługa gwarancyjna 2 lata.