Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 WiFi

Mata grzewcza na prąd firmy Elektra w komplecie MDPACK100 WiFi to połączenie maty grzejnej MD100 z programatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem oraz elementami montażowymi. Jest to oferta dla tych, którzy wypatrują opcji zdalnej kontroli oraz regulacji systemu grzejnego. Pomysł sprawdzi się w momencie, gdy powracamy do mieszkania o zróżnicowanych godzinach i pragniemy sobie bez względu na wskazania regulatora tygodniowego zagwarantować optymalną temperaturę. Zestaw ten jest także najodpowiedniejszym pomysłem do grzania pomieszczeń w domkach letnich, gdzie dzięki zdalnemu ustawianiu możesz włączyć system przed przyjazdem.

Najważniejsze kwestie:

-nośnik z warstwą samoprzylepną – ułatwia rozkładanie i uniemożliwia przesuwanie przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – jest możliwość umieścić ją w kleju bezpośrednio pod kafelkami bez unoszenia posadzki,

-wydajność grzewcza 100 W/m2 – proponowana do ogrzewania zasadniczego ,a także do pracy okresowej w domach w/g standardów izolacji od 2017 roku i jako grzanie opcjonalne dające komfort ciepłej posadzki w pozostałych budynkach.

-dotykowy wyświetlacz z prostym menu to łatwość uruchomienia i obsługi,

-moduł WiFi – pozwala zdalnie sterować i jeszcze łatwiej ustawić programator tygodniowy – zdalne sterowanie można zrealizować przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza Elektra MDPACK dostarczana jest w nawoju o wymiarach 0,5m, a jej samoprzylepny nośnik można docinać w celu dopasowania do każdego układu posadzki. Dokładne wiadomości odnoszące się do układania maty i programatora znajdziesz w instrukcji dołączonej wraz z kompletem.

Zakres pakietu:

-mata grzejna Elektra z rodzaju MD100 – zasilana z jednej strony.

-regulator z wyświetlaczem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury powietrza i programatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

-przewodowy czujnik temperatury posadzki,

-peszle spajające matę z programatorem i puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

-mata grzejna (wyprodukowano w Polsce): 20 lat,

-programator temperatury (produkowana w Danii): 2 lata.