Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK160 WiFi

Mata grzewcza elektryczna marki Elektra w pakiecie MDPACK160 WiFi to połączenie maty grzewczej MD160 z regulatorem elektronicznym i zdanym sterowaniem i detalami montażowymi. Jest to oferta dla użytkowników, którzy oczekują możliwości zdalnej kontroli i regulacji ogrzewania. Rozwiązanie zda egzamin w momencie, kiedy powracamy do mieszkania o zróżnicowanych porach i chcemy sobie niezależnie od nastawy programatora 7 dniowego zapewnić komfortową temperaturę. Zestaw wskazany jest również najlepszym pomysłem do ogrzewania wnętrz domów letniskowych, gdzie dzięki zdalnemu sterowaniu można włączyć instalację zanim przyjedziemy.

To co najistotniejsze:

– samoprzylepna siatka – upraszcza rozkładanie oraz zabezpiecza przed przesuwaniem maty przy nakładaniu kleju,

– 3,9mm grubości – można ją umieścić w kleju wprost pod płytkami bez podnoszenia poziomu podłogi,

– moc 160W/m2 – duża moc powoduje, iż nadaje się do ogrzewania zasadniczego, oraz do pracy okresowej zapewniając efektywne nagrzewanie podłogi.

– sensoryczny wyświetlacz z intuicyjnym menu to prostota włączania oraz eksploatacji,

– panel WiFi – pozwala bezprzewodowo programować i jeszcze łatwiej ustawić czujnik tygodniowy – bezprzewodowe sterowanie można przeprowadzić przez dowolne łącze internetowe (także komórkowe).

Mata grzewcza oferowana jest w rolce o wymiarze 0,5m, a jej samoprzylepny grunt można ciąc by dopasować do dowolnego rozkładu posadzki. Szczegółowe wiadomości odnoszące się do układania maty i regulatora znajdziesz w instrukcji dostarczanej razem z kompletem.

Skład pakietu:

– mata grzewcza Elektra z rodzaju MD160 – zasilanie po jednej stronie.

– czujnik z ekranem dotykowym ELEKTRA OWD5 WIFI z sensorem temperatury pomieszczenia i regulatorem tygodniowym – obciążalność 3600W (16A),

– przewodowy czujnik temperatury posadzki,

– rury peszlowe do połączenia maty z programatorem oraz puszka podtynkowa pod regulator.

Gwarancja producenta:

– mata grzewcza (wykonana w Polsce): 20 lat,

– regulator temperatury (wyprodukowany w Danii): 2 lata.