Bojler elektryczny Slim 30L 360x520mm


Objętościowy elektryczny ogrzewacz c.w. typu Slim jest odpowiednio zbudowany do miejsc o małej powierzchni. Dzięki niewielkiej średnicy – 36cm zabiera dużo mniej obszaru niż powszechnie dostępne podgrzewacze. Można go zastosować jako źródło ciepłej wody w łazience i aneksie kuchennym. Przeznaczony jest do montażu nad punktem uzyskania wody. Podgrzewacz elektryczny Kospel Slim 50L 360x810mm posiada moc znamionową 2000W i podłączany jest do prądu 230V.


Na szczególną uwagę zasługuje budowa zbiornika. Wyprodukowany jest z wysokogatunkowe stali i pokryty równomiernie na całej powierzchni specjalną emalią o odpowiednio dopasowanej grubości. Warstwa izolacyjna wykonana jest z grubej warstwy poliuretanu. Gwarantuje to dużą wytrzymałość pojemnika oraz niższe koszty eksploatacji z powodu zmniejszonych strat ciepła.


Podgrzewacz pojemnościowy Slim mają możliwość sterowania temperaturą wody w granicach 20-77 st. C. Uzupełniająco wyposażony jest w nastawę chroniącą przed zamarzaniem. Tryb AUTO pozwala na zaprogramowanie czasu pracy i stopnia nagrzania wody zgodnie z oczekiwaniami przy pomocy smartfona i oprogramowania producenta. Umożliwia to najbardziej optymalne wykorzystywanie urządzenia.