Sterownik ogrzewania Elektra Piła

Innowacyjny, umożliwiający komunikację zdalną regulator OWD5 – charakterystyka produktu

Regulator ELEKTRA OWD5 WIFI scala w sobie walory rozwiniętego regulatora elektronicznego z opcją bezprzewodowego sterowania przez tablet.

Pozwala na regulowanie ogrzewaniem: matami grzejnymi podłogowymi, podłogowym wodnym , grzejnikami elektrycznymi, grzejnikami na centralne ogrzewanie wodne.

Ma działający na dotyk panelo wymiarach dwa cale. Kluczowym walorem jest kolorowy, dotykowy ekran i bezprzewodowe sterowanie przy pomocy internetu. Daje opcję programowania ciepła w okresie pełnej doby oraz 7 dniowym. Termostat nabywa wiedzy o czasie reakcji na zmianę temperatury podłoża i wie, w jakim momencie musi załączyć lub rozłączyć ogrzewanie, aby osiągnąć nadaną temperaturę o ustalonej okresie w ciągu dnia. System programowania może wynosić do 6 trybów w trakcie doby. Istnieje możliwość przypisania do każdego trybu różnej ciepłoty.

To, co najistotniejsze

  • duża dokładność utrzymywanej ciepłoty,
  • funkcja adaptacyjna – uczy się bezwładności schematu grzania i pomieszczenia – dla tego umie należy uprzednio włączyć ogrzewanie aby osiągnąć ustaloną ciepłotę o konkretnej porze,
  • zdalne sterowanie przez smartfon – zdalna weryfikacja i opcja wahnięć temperatury niezależnie gdzie od statusu gdzie jesteś – starczy pobrać aplikację na smartfon – możesz regulować nawet paroma termostatami z tej samej apki.
  • całościowa eksploatacja w języku polskim,

Termostat przysyłany jest z czujnikiem ciepłoty powietrza oraz działającym na kablu czujnikiem podłogowym.

Modułowa osłona pozwala na montaż w obramowaniach innych producentów np dla zespolenie z włącznikami oświetlenia.